Роз’єднувач горизонтально-поворотного типу.

разъединители 35 Кв

Роз’єднувачі призначені для включення і відключення знеструмлених ділянок електричних ланцюгів, що знаходяться під напругою, а також заземлення відключених ділянок за допомогою заземлювачів.

Роз’єднувачі також використовують для відключення струмів холостого ходу трансформаторів і зарядних струмів повітряних і кабельних ліній.

Роз’єднувачі є двухколонковие апарати з поворотом контактних ножів в горизонтальній площині. Роз’єднувачі складаються з головної токоведущей системи, опорно-поворотною ізоляції, несучої рами і заземлювачів.

Основні переваги роз’єднувача РГП перед роз’єднувачем РДЗ.

Надійна контактна система
Працездатність в умовах обмерзання
Мінімальні витрати на обслуговування і монтаж
Відмітна особливість РГП, в зміненій конструкції головних ножів. Контакти головних ножів і ножів заземлення РГП виконані з бронзового сплаву і мають спеціальну конфігурацію, яка забезпечує рівномірне натиснення і якісний електричний контакт, що дає можливість бездоганної роботи під час всього терміну службираз’едінітеля.

Сталеві несучі конструкції роз’єднувачів мають стійке антикорозійне покритіегорячім цинком.

Контактна система захищена покриттям срібла і олова.

Шарніри тяг і валів виготовлені з матеріалів, які забезпечують менші зусилля при управлінні завдяки низькому коефіцієнту тертя.

У підставах колонок полюсів застосовані не потребують обслуговування підшипникові узли- забезпечують надійність поворотних вузлів контактної системи. Контактні з’єднання головних ножів, оснащені антиожеледними кожухами.

Простота і зручність при монтажі апарату (з’єднувальні елементи між полюсами і роз’єднувачем і приводом, не вимагають зварювання) що дає можливість заощадити замовнику і монтажному підприємству час і кошти.

Протягом всього терміну експлуатації, не потрібно додаткове регулювання контактного натискання. Одна з колонок апарату виконана нерухомою, що дозволяє зменшувати кількість кінематичних зв’язків і збільшує надійність установки. Контакти добре працюють в екстремальних погодних умовах при товщині кірки льоду до 20 мм (роз’єднувачі РДЗ допускали оперування при ожеледі до 10 мм).

Роз’єднувачі комплектуються полімерними або високоміцними порцеляновими ізоляторами. Їх ступінь забруднення може бути від І-ІV по ГОСТ 9920-89.

Управління роз’єднувачами РГП здійснюються ручними приводами ПР-05-2Б УХЛ1, ПР-07-2Б УХЛ1 (оснащені електро і електромагнітними блокуваннями).

За окремим замовленням може комплектуватися руховими приводами.

Умовне позначення:

РГП-1 (2) -35/1000 УХЛ1 – Р- роз’єднувач, Г – горизонтально-поворотний, 1 (2) – кількість заземлювачів, 35 – номінальне напруга, полімерних ізоляторах, 1000 – номінальний струм, У; УХЛ – кліматичне виконання, 1 -категорія розміщення по ГОСТ 15150.

Комплект поставки:

РГ-35 – виготовляється в трьох (двох і одне) полюсному виконання. Комплектність поставки повністю відповідає керівництву по експлуатації (паспорт, керівництво з експлуатації). За додатковим замовленням може комплектуватися металоконструкцією – загальною рамою без стійок, або загальної рамою зі стійками.

[Su_spoiler title = “Технічні параметри роз’єднувача РЛНД (з) 10/400 (630) У1:”] Основні технічні дані

Найменування параметра РГП-35/1000

Номінальна напруга, кВ 35

Найбільша робоча напруга, кВ 40,5

Номінальний струм,, А 1000

Номінальний короткочасний витримує струм (струм термічної стійкості), кА 20 31,5

Найбільший пік номінального короткочасного струму (струм електродинамічної стійкості), кА 50 80

Час протікання номінального короткочасного витримується струму (час короткого замикання) t .:

для головних ножів; 3

для заземлюючих ножів. 1

Номінальна частота, Гц 50

Допустима поздовжня механічне навантаження на висновки, Н 500

Механічний ресурс головного ланцюга, циклів Вкл-Вимкнути 10000

Товщина кірки льоду при оперуванні роз’єднувачем, не більше, мм 20

Опір постійному струму головного токоведущего контуру, Ом, не більше 75х10-6 50х10-6

Зусилля, що прикладається до рукоятки приводу, Н, не більше 245

Маса роз’єднувача, кг, не більше 220

Кліматичне виконання УХЛ1; У1

Висота над рівнем моря, м, не більше 1000

Верхнє робоче значення температури навколишнього повітря, ° С +40

Нижня робоче значення температури навколишнього повітря, ° С -60

[/su_spoiler]